Petr PAVLAS - o mně ...

Jmenuji se Petr Pavlas. Narodil jsem se v roce 1954 v Kutné Hoře. Dětství jsem strávil ve středních Čechách, v malém městečku Uhlířské Janovice. Na celé dětství a hlavně na své rodiče, velmi rád vzpomínám.

Celý svůj profesní život se živím jako technik. Alernativní metody léčení mě však vždy velmi zajímaly. Snažil jsem se tomu všemu nějak porozumět.

Velkým impulzem pro mne, byla v tomto směru manželka, která měla osobní zkušenosti s metodou ONE BRAIN. Změny, které jsem u ní pozoroval byly tak zásadní, že jsem se chtěl více seznámit s metodu, kterou byly zapříčiněny.

K mému počátečnímu údivu, jsem při studiu ONE BRAIN zjistil, že fungují i jiné zákony, nežli ty, které jsem dobře znal jako technik. Tyto zákony fungují všude kolem nás. Vše do sebe krásně zapadá, vše s něčím souvisí. To co se mi dosud zdálo jako náhoda, naschvál, zlomyslnost osudu, .. jsem najednou viděl jinak. Začalo to mít svojí logiku. Ale nejen to. I různé nálady, bolístky, nemoci, nečekaná setkání, to vše s něčím souvisí. Natolik mě to zaujalo, že jsem se ponořil do poznávání sebe sama a zjišťování souvislostí v mém životě.

Tato činnost mě začala naplňovat tak, že jsem cítil potřebu předávat své poznatky dalším lidem. A tak nyní, mimo svého podnikání v oblasti elektro, provozuji poradnu KINEZKA, ve které se o své poznatky dělím s ostatními lidmi.

Základním nástrojem mé současné práce v poradně KINEZKA je kineziologie, metoda ONE BRAIN. Jedná se o známou, v celém světě velmi uznávanou, metodu alternativní medicíny, která si dává za cíl odstranění psychických bloků, které mají neblahý vliv na naše chování a zdraví.

Pracovat s lidmi je pro mne velmi inspirující. Rád s nimi nalézám řešení situací, které se zdály být bez volby. Díky poznání ONE BRAIN jsem změnil spoustu postojů, přesvědčení a jasných pravd. Snažím se jít cestou štěstí, zdraví a klidné spokojenosti sama se sebou.

---------------------------------------------------------------------

Odkaz na certifikáty naleznete ZDE


Petr


TELEFON :


603 278 353

E-mail:
poradna@onebrain-kv.cz


KINEZKA - Petr PAVLAS

U Koupaliště 913/3
360 05 Karlovy Vary
IČO:  10344098

Adresa poradny:
(je nutné se objednat)
Chebská 382/56A
360 06 Karlovy Vary - Dvory


Ceny konzultací:
Jednotná cena bez ohledu na strávený čas                750Kč

Opakovaná návštěva  550Kč


-----------------------------------

-  ZPĚT
© 2011 • Petr Pavlas • Všechna práva vyhrazena